Ładowanie...
Ładowanie...
Słuchaj nas!

Włącz radio

Ładowanie...
Ładowanie...
Słuchaj nas!

O nas

Kiedy spotykają się osoby, które łączy wspólna pasja, pozytywne nastawienie oraz poczucie humoru to musi to być coś wyjątkowego. Właśnie z takim postanowieniem powstało nasze radio. Jesteśmy po to, aby dać Wam dawkę pozytywnej energii, poprawić humor i bawić muzycznie.


Założycielem radia jest DJ White Noise, który wraz z gronem przyjaciół (DJ Robbs, DJ Ande, DJ Ryba oraz  D.R.A.G.O. aka Mysteria) stworzył radio, które jest przeznaczone dla każdego. Nie mamy ograniczeń muzycznych, ponieważ radio tworzymy z pasji do muzyki. Chcemy dzielić się ze słuchaczami dawką pozytywnego przekazu emocjonalnego. To, co nas wyróżnia to pasja. Nie narzucamy schematów działamy spontanicznie, ale profesjonalnie.
Tylko u nas spotkasz najlepszych artystów, najlepszych DJ-i oraz osoby z prawdziwymi pasjami.
Wystartowaliśmy w styczniu 2017 roku przy okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Luton w Wielkiej Brytanii, nad którą sprawowaliśmy oficjalny patronat medialny. Aktywnie uczestniczymy w życiu klubowym na terenie Wielkiej Brytanii będąc patronem medialnym tamtejszych imprez. Wielka Brytania to dla nas początek drogi.


Zatem drodzy słuchacze zapraszamy Was do naszego świata jak i również na imprezy organizowane przez nasze radio. Wypatrujcie nas na plakatach na Facebooku oraz innych portalach społecznościowych.
White Noise Radio to najbardziej ambitne radio w intenecie.
Wystartowaliśmy i już się nie zatrzymamy.
Z muzycznym pozdrowieniem ekipa White Noise Radio.

Partnerzy

DjNation - muzyka na żywo

© 2017 - White Noise Radio - Radio internetowe